فالوور ایرانی اینستاگرام

18.000 تومان

✅ همراه با ریزش احتمالی

✅ تضمین بازگشت وجه

✅ تضمین کیفیت

✅ بدون نیاز به رمز اکانت اینستاگرام شما

✅ حفظ حریم خصوصی شما

🛑 لطفا تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پیج فالوور نخرید. اینگونه سفارشات شامل گارانتی ما نمی شوند.

به ازای هزار فالوور

ورود تعداد:

توضیحات

خرید فالوور خیلی ارزان

در ایران، کاربران در شبکه‌های اجتماعی زیادی فعالیت می‌کنند و اینستاگرام یکی از مهم‌ترین آنها است. همچنین مهم‌ترین نکته در نظر کاربران داشتن فالوور می باشد. یعنی از نظر مخاطبان هر پیجی دارای فالوور بیشتر باشد دارای اعتبار بیشتری می باشد. داشتن فالوور به معنای تایید اجتماعی فرد در دیدگاه کاربران می باشد. امروزه در این بازار رقابتی راهکارهای مختلفی جهت داشتن پیج مناسب برای برند و کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد. خرید پیج اینستاگرام با فالوور بسیار زیاد یکی از راهکارهای می‌باشد که متاسفانه به دلیل عدم وجود ارتباط رو در رو خریدار و فروشنده و همچنین عدم اطلاع از تاریخچه پیج و تعداد فالوورهای فیک و واقعی پیج، مشکلات قابل پیشبینی در این رابطه وجود دارد.

آیا راهکار دیگه ای وجود دارد؟

با توجه به شرایط به وجود آمده در رابطه با معیار سنجش کاربران در مورد کسب و کارها، باید آمارهای پیج، بخصوص تعداد فالوور را در هنگام شروع فعالیت به عدد مناسبی که در ذهن دارید به صورت فیک در کوتاه‌ترین زمان افزایش دهید تا با جلب توجه کاربران از لحاظ روانشناسی، مخاطب را جذب صفحه کسب و کار خود کنید.

در نظر داشته باشید برای شروع هر کسب و کاری اول نیاز به بنا بعد طراحی و دکور دارید تا دفتر، مغازه یا پیج خود را به دلخواه دراورید
داشتن فالوور هم برای پیج شما نقش ستون های بنا را دارد زیرا نداشتن آن یعنی شما افراد پیگیر به پیج خود ندارید و به طبع آن لایک و … را نیز دریافت نمی کنید.
حالا 2 پیج را در نظر بگیرید که قصد خرید از محصول یا سرویس آن را دارید
یکی با فالوور زیاد و یکی با فالوور کمتر
ترجیح شما چیست؟
گاهی اوقات برای خود ما هم پیش آمده که حتی رغبت نمی کنیم محتواهای آن پیج با فالوور کمتر را ببینیم یا بخوانیم.
نتیجه می گیریم: اگر دو پیج با محتوای یکسان روبرو شوید به احتمال خیلی زیاد به آن پیجی برای دنبال کردن مطالبش تمایل نشان خواهید داد که فالوورهای بیشتری نسبت به پیج دیگری دارد. زیرا این را متوجه خواهید شد که آن پیج با فالوور زیاد محبوب‌تر است و افراد بیشتری تمایل به دنبال کردن آن هستند.

توضیحات تکمیلی

نوع سرویس

ملیت

ایرانی

درجه کیفی

ممتاز

میزان ریزش

کمتر از 1درصد

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فالوور ایرانی اینستاگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *