قابلیت لایک برای اینستاگرام در آپدیت بعدی


لایک استوری اینستاگرام

از این پس میتوانید استوری های اینستاگرام را لایک کنید

اینستاگرام قابلیت جدیدی با نام پسند های خصوصی استوری ( Private story likes ) را معرفی کرد که به شما امکان لایک کردن استوری دیگران را میدهد.

این خبر از سوی آدام موسری ،  مدیر اینستاگرام در توییتر اعلام شد .در بروز رسانی های آینده این قابلیت به اینستاگرام اضافه میشود و کاربران قادر خواهند بود بذون ارسال پیام ، مستقیماً استوری مخاطبان دیگر را لایک کنند .در حال حاضر تعامل به صورت مستقیم به دایرکت کاربر ارسال میشود ولی در نسخه جدید این قابلیت به صورت مستقل عمل خواهد کرد.

Private Story Likes

مطالب مرتبط :

کاهش نمایش محتوای غیراخلاقی در پست‌ها و استوری‌ها

چگونه بازدید استوری‌های اینستاگرام را بالا ببریم؟

همانطور که در ویدیو معرفی مشاهده شد ، رابط کاربری جدید یک آیکن قلب را در زمان مشاهده استوریها در اینستاگرام نشان خواهد داد. هنگامی که روی این آیکن بزنید، فرد به جای پیام خصوصی، اعلانی (نوتیفیکیشن) دریافت خواهد کرد. به گفته مدیر اینستاگرام، این سیستم کاملا خصوصی ساخته شده و شمارشگر لایک نخواهد داشت و برای دیگران به نمایش گذاشته نمیشود.

این وضعیت استوری ها را از پستهایی که دارای شمارشگر عمومی هستند متمایز میکند، که این قابلیت برای تحسین انتشار محتوا توسط کاربران و همچنین خلوت نگه داشتن بخش خصوصی پیام ها  ( Direct ) عنوان شده است.

 

 

 

ارسال دیدگاه