سوالات متداول

دیجی لایکر

سوالات متداول

آیا ممکن است با استفاده از سرویس ها صفحه من توسط سازنده شناسایی و بسته شود؟

خیر، با توجه به اینکه ما از اکانت های واقعی و وریفای شده استفاده میکنیم توسط سازنده به عنوان  قلابی و فیک شناخته نشده و حذف نخواهند شد و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

قیمت های شما به نسبت بعضی از سایت ها بالا می باشد ! دلیل آن چیست ؟

قیمت سرویس ها بستگی به نوع آن دارد . قیمت پایین برخی از سایت ها نشان دهنده کیفیت پایین سرویس می باشد و فالور های دریافتی از آن ها به پیج شما آسیب میزند زیرا تمامی اکانت ها توسط ربات ساخته شده و وریفای نیستند همچنین فالور هایی با اکانت کاملا ایرانی در اختیار شما قرار نمیدهند .در دیجی لایکر شرط اول رضایت مشتری است . ما هم سرویس اکانت فیک با قیمت خیلی پایین داریم کافی است از طریق پنل کاربری خود با واحد فروش در ارتباط باشید ولی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود. در نهایت نسبت به بعضی از سایت ها که کیفیت خدماتشون هم رده ما میباشد ، قیمت پایین تری رو برای رقابت در اختیار شما قرار داده ایم.

آیا من باید پسورد اکانت های خود را در اختیار شما قرار دهم؟

خیر به هیچ وجه،ما نیازی به پسورد شما نداریم،تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

سفارش شما معمولا آنی ثبت میشود و ظرف 1 ساعت الی 3 ساعت  و در اثر شلوغی و مشکلات سرور نهایتا تا 24 ساعت سفارش شما تکمیل خواهد شد .

فالور فیک پیشنهاد میدهید ؟

خیر به هیچ عنوان فالور فیک پیشنهاد ما نیست حتی سرویس فروش فیک هم  در سایت قرار ندادیم ، فالورهای فیک توسط اینستاگرام شناسایی شده و ممکن است در مرحله اول پیج شما شادو بن و در نهایت disable شود.

منظور از فالوور واقعی چیست ؟

هیچ وب سایتی چه در ایران چه در خارج از کشور وجود ندارد که به شما فالووری ارسال کند که با شما در تعامل باشد . منظور ما از  واقعی یعنی حساب کاربری که به صورت دستی ساخته شده و تماماً وریفای شده هستند و به هیچ عنوان از طریق نرم افزار و ربات ساخته نشده باشند که پیج شما کاملا ایمن باقی بماند . در این میان ما تلاش کرده ایم برای شما عزیزان فالورهای حقیقی که از طریق اپلیکیشن سکه ای جذب شده اند را در سرویس ها اضافه کنیم .

چرا تعداد درخواست فالور تا 5 هزار نفر پشتیبانی میکنید !

از آن جایی که ما در حال حاضر از اکانت های کاملا وریفای شده و حقیقی که از طریق اپلیکیشن سکه ای جذب شده اند استفاده میکنیم ، تعداد اکانت های سرور ما بسیار محدود میباشد ، در آپدیت های بعدی حتما تعداد کاربران حقیقی افزایش پیدا خواهد کرد و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نحوه ارسال سفارشات چگونه است ؟

باید به شما بگوییم که با توجه به تخصص و آشنایی تیم فنی ما با جدید ترین متد ها ، ارسال تمامی سفارشات به گونه ای طراحی شده که به صورت کاملا نرمال به پیج شما هدایت شود تا کوچکترین لطمه ای به پیج شما عزیزان وارد نشود ما در دیجی لایکر امنیت را در درجه اول در نظر می گیریم. پس با خیال راحت سرویس های خود را تهیه کنید و از نتایج لذت به برید.

در انتهای سفارش کد پیگیری نداد ! چیکار کنم ؟

فقط در صورت موفقیت آمیز بودن سفارش بهتون کد پیگیری داده میشود . در صورت کم شدن وجه صبر کنید طی مراحل بانکی پذیرنده به حساب شما برگشت داده خواهد شد .